PES 2012

4.8

12

Futbolun tüm heyecanı geri döndü!

8.1M

Bu uygulamayı oyla

Pro Evolution Soccer futbol simülatörünün yeni bir sürümü ile tekrar dönüyor. Bu yıl, PES 2012 kendisini harikulade yapan yeni opsiyon, oyun modları ve sinematik oyun oynanılabilirlikleri ile yüklü olarak geliyor.

PES 2012, oyundan daha önce hiç bu kadar haz almadığınız kadar haz almanıza yardımcı olacak iyileştirilmiş sanal zeka sunuyor. Bunun sayesinde, ataklarınız yavaşlamayacak, oyuncularınız daha tutarlı şekillerde hareket edecek ve sizin de atak yapmak ve gol atmak için isteğiniz olacaktır. Ayrıca karşı takımın da yapay zekası iyileştirilmiş, bu sayede defansları daha iyi olacak ve sizin için de iyi bir strateji bulmak daha zor olacaktır. Fakat oyunun diğer önceki sürümlerinde de olduğu gibi; kaleciler, PES2012’nin bitirilmemiş işleri.

Buna ek olarak, oyuncuların hareketleri daha iyi, oyuncuların rutin hareketleri oyunu daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi yapıyor. Yeni opsiyonlar olarak yeni bir atağı organize etmek veya bir kontratağı püskürtmek için topun olmadığı oyuncuları kontrol edebilirsiniz.

Grafikler diğer yıllardan daha iyi ve her zamanki gibi mükemmeller. Oyuncular kendileri gibi temsil ediliyorlar, aslında gerçek oyuncuların mimiklerini taklit ediyorlar. Örneğin, Cristiano Ronaldo’nun duruşu veya Iniesta’nın kaçma stilleri gibi vb. Futboldan keyif almanız için her şey mevcut.

Bu yıl Şampiyonlar Ligini, Copa Libertadores’i, Avrupa Ligini ve hatta ve hatta bir ilk olarak Avrupa yarışında olmayan takımların taraftarlarının da keyif alabileceği İspanya Ligini bile oynayabilirsiniz.

Ana Lige ek olarak, antrenör ve direktörlerin fonksiyonlarını da kontrol edebilirsiniz. Aslında, bu değişiklik, oyunda size tamamen farklı bir perspektif vermektedir. Futbol sahasını unutun ve futbol direktörünün rolünü alın: ofisler, pazarlıklar, pazarlama stratejileri ve takımı başarıya götürecek daha bir çok opsiyon.

Futboldan en iyi oyuncuları kontrol ederek bir yıl daha keyif alın: Real Madrid’den Cristiano Ronaldo, Barcelona’dan Messi ve Iniesta… Pas ver, top sür ve şut at… PES 2012 burada…
Kısıtlamalar

Deneme versiyonunda sadece beş takım bulunur: Tottenham Hotspur, Bayern Munich, Inter Milan, Rangers, Club America ve Internacional. Bu takımlarla 10 dakikalık dostluk maçı, hatta antrenman yapabilirsiniz.

Uptodown X